Dış Cephe Kompozit ve Cam Temizliği

Dış Cephe Kompozit ve Cam Temizliği

İzlediği kalite sistemi ile Temizlik Şirketleri arasında farklı konumda bulunan firmamız, Temizlik Hizmetlerinde yetişmiş deneyimli kadromuza verdiğimiz eğitimler sayesinde, profesyonel hizmeti ilke edinmiş personellerimiz sizlere hizmet verirken, sizlere sadece izleyip keyfini sürmek kalıyor.

Firmanızın yerleşimi değerlendirdikten sonra dilerseniz vinç yardımı ile dilerseniz 70 kat' a kadar eğitimli ve deneyimli dağcı personellerle dış cephelerinizi temizliyoruz.

Bursa da önemli markalara hizmet veren firmamız her geçen gün kurumsal anlaşmalar yaparak marka değer ve bilinilirliğini bir seviye üste çıkartma çabası hakkını açıkça ortaya koyuyor.

Dış cephe cam ve kompozit çalışmalarında çalışan personellerimiz işgüvenliği ve yüksekte çalışma eğitimlerini tamamlamıştır. 

Bu sayede müşterilerimiz, yasal herhangi bir problem yaşamadan en güvenli ve en kaliteli hizmeti almaktadır. Kullanılan ekipman ve avadanlıklar yasal mevzuata uygun ve eksiksizdir.

Özel kazıma jiletleri ve çimento sökücü kimyasallar başta olmak üzere binanın ihtiyacına göre getirdiğimiz makinelerimizle ev veya ofisinizi tertemiz bir şekilde teslim etmekteyiz